Indywidualna strona www

Strona internetowa to najtańszy i najszybszy sposób komunikacji pomiędzy klientem i firmą. Dla porównania wystarczy wyobrazić sobie aktualizację informacji na tradycyjnych folderach, ulotkach czy katalogach. Wiąże się to z koniecznością ponownego druku co jest o wiele droższym (nie mówiąc o czasie) rozwiązaniem niż natychmiastowa i samodzielna aktualizacja strony internetowej.

 

Jak w praktyce przebiega tworzenie Państwa strony internetowej?

 1. Przeprowadzamy analizę oraz identyfikację potrzeb firmy w zakresie strony www
 2. Ustalamy ogólny wygląd (technologię wykonania, ilość podstron, układ itp.) strony.
 3. Przygotowujemy wstępny kosztorys zlecenia.
 4. Prosimy klienta o wskazanie serwera na którym ma być umieszczona witryna (istnieje możliwość umieszczenia serwisu na naszym firmowym serwerze).
 5. Następnie, po dostarczeniu niezbędnych materiałów (logo, tekst, itp.) wykonujemy bezpłatnie graficzny projekt strony głównej.
 6. Po jego akceptacji tworzymy przykładową podstronę.
 7. Po zatwierdzeniu projektów wykonujemy prace związane z przygotowaniem ostatecznej wersji witryny przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.
 8. Po ostatecznym zatwierdzeniu publikujemy serwis w Internecie.

Jeżeli do strony internetowej jest wdrażany system CMS, to do wyżej wymienionych prac dochodzi jeszcze uruchomienie bazy danych i wdrożenie oprogramowania. Cała treść strony (hierarchia podstron, zdjęcia, teksty itp.) jest już dodawana przez panel administracyjny. Pierwsza wersja zawartości witryny internetowej przygotowywana jest przez naszą firmę natomiast kolejne poprawki tekstu, dodanie kolejnych zdjęć, podstron itp. prowadzone są przez właściciela witryny (chyba, że klient wykupił abonament na aktualizację witryny internetowej w ramach usługi Web Care).

 

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Ze względu na różną specyfikę, funkcjonalność i indywidualne podejście do każdego projektu trudno podać konkretną kwotę bez znajomości przybliżonej specyfikacji strony internetowej. W tym celu prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy, po otrzymaniu zapytania natychmiast przygotujemy i prześlemy ofertę. W przypadku zainteresowania gotowymi rozwiązanymi stron www zapraszamy do zapoznania się z działem Pakiety WWW.

 

Dodatkowo na Państwa życzenie możemy:

 • wykonać przeprojektowanie (redesign) istniejącej witryny,
 • podjąć opiekę nad aktualizacją witryny internetowej w ramach usługi Web Care,
 • umieścić witrynę na naszym firmowym serwerze.
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe Wpisany adres e-mail jest niepoprawny
To pole jest obowiązkowe

Social Media Marketing

Poligrafia - od projektu po druk