Social Media Marketing

Co to jest Social Media Marketing?

Jak sugeruje nam sama nazwa to nic innego jak promocja w różnego rodzaju serwisach społecznościowych. W ostatnim czasie za sprawą ogromnego rozwoju tego rodzaju serwisów to bardzo popularny sposób zintegrowanej komunikacji marketingowej. Nasza firma specjalizuje się w promocji SMM za pośrednictwem dwóch głównych serwisów społecznościowych: Facebook oraz Google+.

Wszelkie działania marketingowe w mediach społecznościowych skupiają się na tworzeniu różnego rodzaju treści (tekstowych, graficznych, audio-wizualnych itp.) które mają na celu przyciągnięcie uwagi użytkowników oraz zachęcenie ich do działania... czyli dzielenia się tymi treściami ze swoimi znajomymi. Publikowane przez nas materiały przesyłane są od użytkownika do użytkownika ponieważ pochodzą z zaufanego źródła (kogoś z rodziny, kolegi, koleżanki, bliższych lub dalszych znajomych) w związku z czym mają bardzo wysoki wskaźnik wiarygodności.

Podsumowując... promocją naszej firmy, usługi, produktu lub marki w naszym imieniu zajmują się użytkownicy serwisów społecznościowych będący naszymi potencjalnymi klientami informujący jednocześnie osoby które według nich samych mogą zainteresować się tym co mamy do zaoferowania.

 

 Działamy w najpopularniejszych portalach społecznościowych 

 

Statystyki Użytkowników głównych portali społecznościowych

 

Zakres działań w zakresie marketingu w mediach społecznościowych obejmuje:

  • stworzenie profilu Państwa firmy, usługi, produktu czy też marki w dwóch najpopularniejszych serwisach społecznościowych na świecie: Facebook, Google+;
  • stworzenie jak największej sieci znajomych oraz fanów;
  • systematyczne prowadzenie konta oraz przygotowanie stosownych dla niego treści;
  • dbałość o profil Państwa firmy, w tym aktualizacje, przyrost fanów, prowadzenie systematycznej komunikacji pomiędzy użytkownikami a firmą;
  • integracja Państwa strony internetowej z profilami w serwisach społecznościowych (like boxy, like buttony, plus boxy, plus buttony itp.).

 

Korzyści z zastosowania Social Media Marketing:

  • Znaczne zmniejszenie kosztów działań marketingowych;
  • Obecność w najpopularniejszych serwisach społecznościowych;
  • Bezpośredni dostęp do poszukiwanej grupy odbiorców naszych usług, produktów lub marki;
  • Efekty naszych działań zauważalne są błyskawicznie.

 

Przykłady realizacji:

To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe Wpisany adres e-mail jest niepoprawny
To pole jest obowiązkowe

Social Media Marketing

Poligrafia - od projektu po druk